Contact opnemen

 

Het bestuur

Voorzitter ... [ vacant ] voorzitter@vwgtexel.nl
Secretaris & ledenadministratie Lieuwe Dijksen secretaris@vwgtexel.nl
Penningmeester Rina Rood penningmeester@vwgtexel.nl
Natuurhistorisch secretaris Adriaan Dijksen ruigehoek@cs.com
Vogelbeschermingszaken  ... [ vacant ]
bestuur@vwgtexel.nl
Excursies & evenementen ...  [ vacant ] bestuur@vwgtexel.nl
PR Marcel Wijnalda PR@vwgtexel.nl
 Algemeen bestuurslid  Henry Soyer  Henry Soyer

Contact met het bestuur? e-mail naar: secretaris@vwgtexel.nl

Coördinatoren activiteiten Vogelwerkgroep

Vogelkijkhutten onderhoud Henry Soyer henry@soyer.nl
     
Korverskooi Dick Schermer korverskooi@vwgtexel.nl
Nestkasten Jaap van der Meer nestkast@vwgtexe.nl
Wad- en watervogeltellingen Vincent Stork Vincent.Stork@gmail.com
Broedvogelinventarisaties Adriaan Dijksen ruigehoek@cs.com
Ganzen- en zwanentellingen Bernard Spaans bspaans@texel.com
Stookolieslachtofferonderzoek Kees Camphuijsen kees.camphuysen@wxs.nl

     


Vertegenwoordiging

Onderstaande VWG leden vertegenwoordigen de VWG Texel bij 

het bestuur van Nationaal Park Duinen van Texel Adriaan Dijksen ruigehoek@cs.com
de adviesgroep BOR van het Nat. Park Marc Plomp  info@natuurdigitaal.nl
het bestuur Samenwerkende Vogelwerkgroep Noord-Holland Marcel Wijnalda - Lieuwe Dijksen  bestuur@vwgtexel.nl
     

Ons postadres

Vogelwerkgroep Texel
Fonteinsweg 9
1797 RK Den Hoorn


Redacties 

Skor Lieuwe Dijksen - Keympe van der Gronde  -  Rita & Peter de Man en           Cor Smit   skor@vwgtexel.nl
Ornithologisch Jaarverslag Vincent Stork en Bernard Spaans ojv@vwgtexel.nl
Website, Facebook & Twitter Marcel Wijnalda        Marian Hendriks      Lieuwe Dijksen    website@vwgtexel.nl

 

Warning: file_put_contents(/home/vwgtexel/domains/vwgtexel.nl/private_html/files/cache/pages/c/o/n/contact%2Fcontact-opnemen.cache): failed to open stream: Toegang geweigerd in /home/concrete/53n-concrete5-versions/c5631/core/libraries/page_cache/types/file.php on line 67